Celý článek

2. turnus 2021 – den třetí

Hurááá, dnes jsme se opět probudili do krásného dne. Rovnou jsme se pustili do nácviku kaskadérských kousků – učili jsme se správně padat, jak správně dělat kotouly a hvězdy, další skupinka – maskéři – si zkusili líčení herců pro film, kameramani zase správný postup při natáčení jako takovém, zkrátka jsme všichni už téměř profíci.

Naše týmy obsáhly tyto žánry: sci-fi, komedie, horor, muzikál, válečný film, detektivka, romantický film, akční film a dokument. Brzy vám na fotkách ukážeme také poutače pro jednotlivé filmy, které jsou právě ve výrobě.

A protože byl dnes zase slunečný a opravdu teplý letní den, odpoledne jsme sbírali body - peníze na výrobu filmu – za hry v bazéně. Lovili jsme barevné míčky, vozili své vedoucí na obřích plameňácích a plavali štafetu v košilích smile

Všichni jsme se ve vodě pěkně vyřádili, takže po večeři už jen chvilku pokračují naše filmové přípravy a do hajan. A děkujeme za všechny vzkazy na nástěnku, děti si vše poctivě čtou a jsou za pozdravy rády. A posílají pohledy a dopisy s pozdravy pro vás kiss Zítra se zase ozveme.

Vaše Hollywood Stars