Celý článek

2. turnus 2021 – den čtvrtý

Tak se zdá, že ten temný hlas nám bude škodit i nadále. Představte si, že nám dnes všem zcizil naše pracně nastřádané a vysoutěžené peníze na výrobu našich filmů! Naprosto všem se nám ztratily všechny bankovky. Co teď?

Chvíli po poledni jsme dostali další vzkaz: prý máme šanci si peníze vypátrat, najít, kde jsou ukryté. Ale asi to bude pro nás příliš těžké. .. Nu, to se pěkně zmýlil, záhadný škodič. Hravě jsme nalezli první kousek mapy a podle fáborků jsme pak hledali další stanoviště. Na každém z nich byl pečlivě ukrytý další díl mapy. Tu jsme celou poskládali a pak snadno našli místo, kde byly bankovky ukryté. Cestou jsme zodpověděli pár otázek a získali tak další cenné body do naší hry. Prima, tak pro dnešek máme hotovo. Ale určitě nás v dalších dnech čekají další výzvy. Dnes jsme také začali natáčet první spoty a pokračovali s výrobou kulis.

Zítra nás čeká den samostatnosti, den, který téměř celý strávíme v lese. Ráno vyfasujeme proviant a hurá na to. Určitě nás čekají nějaké úkoly spojené s přírodou, ale i s naším filmovým tématem. Napíšeme vám, jaké to bylo, nebojte. Zatím se mějte krásně.

Vaše Hollywood Stars