Celý článek

2. turnus 2021 – den první

První velký den v Hollywoodu…

Sotva se všichni naši táborníci ubytovali a zahráli si hry v táboře a okolí, hned se jim dostalo velkého úkolu, a sice zachránit Hollywood! Ano, čtete dobře. Úvodní promítání očekávané letošní filmové novinky bylo přerušeno neznámým sabotérem, který nám temným hlasem oznámil, že všechny filmy byly zničeny a další filmová sláva už nadobro končí… potřebujeme pomoc! To nechceme dopustit!

Naštěstí zde máme spoustu šikovných ručiček a hlaviček, které nám pomohou vše zvrátit. Rozdělili jsme se do týmů, které budou mít za úkol natočit během tábora úvodní trailery k vlastním originálním filmům.

Každý z týmů si vylosoval jeden z filmových žánrů a hned zítra si spolu domluví jednotlivé role – kdo bude režisér, kdo maskér, kaskadér, herec, kameraman…  zkrátka budou z nás profíci na filmové hity a zlou sílu tak přemůžeme.

Počasí nám dnes krásně vyšlo, začalo pršet a bouřit až k večeru, takže se nám krásně vyčistil vzduch a bude se nám pěkně spinkat. Zítra přineseme další novinky ohledně dění v Hollywoodu.

Zdravíme rodiče, babičky, dědečky a další doma, posílejte dopisy a pohledy a pište vzkazy na nástěnku: http://www.esupacova.cz/?p=nastenka&nid=41

Krásnou dobrou noc.

Hollywood Stars