Celý článek

2. turnus 2020 - den šestý

Pátek byl tady v Eši zase celý prosluněný, ani mráček na nebi. Dopoledne jsme se prošli do vsi podívat se na kravičky na louce. Byla to příjemná procházka, nejstarší chlapci pomohli cestou vedoucím připravit také pár stanovišť na odpolední opičí dráhu – labyrint, který je součástí cesty za ukradeným diamantem k osvobození JUMANJI.

Po obědě jsme se rozdělili do soutěžních týmů a vydali se hledat cestu z labyrintu ven, samozřejmě byla potřeba zdatnost a taky rychlost. Dobrodružství začalo v blízkém lese na stanovišti pavučina – museli jsme se proplést skrz její oka. Pokračovali jsme chůzí po laně přes propast, další nástrahou byly liány, které nás dovedly až k močálu. Ten jsme zdolali pomocí velkých sněžnic. Těžkou překážkou byl také velký mlýn, bylo třeba ho rychle a ve správný čas proběhnout. Po lanovém žebříku jsme překonali vysokou horu a pak už nás čekal jen živý most přes jezero plné hladových hrochů zakončený obřím tobogánem.

Po skončení hry jsme měli ještě čas na koupání v bazéně a míčové hry, diskotéka je pěknou tečkou za dnešním dnem, energie máme dost díky výbornému jídlu, tak řádíme dál.