Celý článek

1.turnus 2020 - den dvanáctý

Závěrečná akce – Den Trifidů. Ráno místo rozcvičky byly dětem zavázány oči. Dva nejstarší z každé skupiny a kapitán toho byli ušetřeni. Poté si všichni vyslechli zprávu o invazi mimozemských Trifidů, oslepnutí podstatné části lidstva a způsobu možné záchrany. Dokonce i to, že Trifidi vydávají zvláštní zvuk a jak se mají v případě zaslechnutí jejich podivného hvízdání zachovat. Děti se vybavily vším potřebným a po náročné snídani se vydaly na cestu za záchranou. V průběhu pochodu plnily různé úkoly a hbitě reagovaly na občasnou blízkost Trifidích nepřátel. Záchrana se zdařila, ale přesně v cíli Trifidi zasáhli vidící a tak se role dětí a průvodců obrátili. Odpoledne již byli zachráněni všichni a letošní Celotáborová hra tím skončila.

Odpoledne jsme měli oddílové programy - většinou řádili v bazénu, hráli hry a někteří se vydali na vycházku do lesa. Po večeři se děti zúčastnily vyhodnocení Celotáborové hry a dostaly sladkou odměnu, ale ještě nekončíme a máme pár překvapení na zítra.

Musíme vám tímto sdělit, že každé z dětí, které jste k nám letos poslali je jedinečné a jako tým spolupracují skvěle. Jsou vážně úžasní