Celý článek

0. turnus 2023 - den druhý

Dnes po ránu naše bojovníky čekala rozcvička s Vlkem. Král nám řekl, že je to tradiční Azerothský vlk, který nás bude budit každé ráno.

Dopoledne jsme se vydali do nedaleké osady prozkoumat nová místa a prohlédnout Azerothským vesničanům dobytek. Později odpoledne si nás svolal král a bavili jsme se o potřebě se dobře vyzbrojit. Ale taková zbroj stojí spoustu zlata. Král proto dovolil otevřít zlatonosný důl a vytěžit z něj dostatek valounů.

Do dolů nás vedl trpaslík Tharussian se svým synem. Trpaslíci přeci jenom dolům rozumí nejlépe. Jistila nás ale i elfí královna Tyranda a čaroděj Mediev. Což nakonec bylo potřeba. Když jsme se totiž spustili do dolů přepadla nás plamenná legie. Díky Tyrandiným šípům a kouzlům čaroděje jsme se ubránili a vytěžili dostatek zlata.

Po návratu král vyslal Medieva hledat nejlepšího zbrojíře království, aby ho za námi poslal. Před tím, nám ale Mediev prozradil, že včera večer studoval kouzelnou knihu a zjistil, že ke konečnému poražení plamenné legie potřebujeme kouzelný lektvar. A do něj patří plody s elfího stromu života. Tyrandě se sice příliš nelíbilo prozradit, kde posvátný strom najdeme. Ale nakonec se rozhodla, že bojovníky naučí kouzelnou formuli a pokud jí bojovníci před stromem v noci zopakují. Uvidí, jak se strom probudí a budou moci sebrat plody stromu života.

Jestli jsme to ale zvádli, se dozvíte zítra.

Zatím dobrou noc.