Celý článek

2. turnus 2020 - den pátý

Znáte piškvorky? Určitě ano, my také, ale ty klasické, kolečka a křížky na papíře. My jsme si dnes zahráli jiné, na hřišti s kuželkami. Jako hrací pole sloužila lana uspořádaná do tvaru čtverců, červené a žluté kuželky místo X a O. Snažili jsme se vytvořit řadu z pěti vlastních kuželek dříve než soupeř, museli jsme tedy pořádně běhat a zároveň přemýšlet. K poledni už slunce začalo zase pěkně pálit, po obědě a poledním klidu jsme se tedy vydali raději do stínu lesa a hráli další hry, které pro nás naši vedoucí připravili.

Dnes večer sice diskotéka není, ale někteří nacvičují kreace na své oblíbené písně i tak, mezi chatkami – je potřeba být připraven, že? Rozdali jsme také další body v rámci celotáborové hry za úklid a rozcvičku, další body budeme sbírat zase zítra. No a ještě pomalu dokončujeme naše týmové vlajky.

V plánu máme také minikurz zdravovědy pro všechny táborníky a připravujeme další překvapení, které se snad bude všem líbit. Sledujte nás i v další dny, fotky budou. A moc děkujeme za vzkazy, které píšete na naši nástěnku, je jich opravdu hodně a děti vždycky moc potěší milá slova od rodičů a příbuzných.