Celý článek

2. turnus 2020 - den druhý

Po včerejším večerním překvapení jsme se probudili natěšeni na dopolední soutěže a první kroky v hledání ztraceného jaguářího oka.

Večer nás totiž krátce po ulehnutí probudili naši vedoucí s tím, že se venku děje cosi zajímavého. A také že ano! Spatřili jsme hlavu jaguára, ze které se po chvíli v mlhavém oparu ztratilo zelené jaguáří oko, vzácný drahokam, který má magickou moc. A naším úkolem bude pomoci tento klenot nalézt a pomoci tak osvobodit zemi JUMANJI.

Hned dnes dopoledne nás čekal úkol číslo jedna: nalézt mapu JUMANJI, která nám pomůže v orientaci při hledání drahokamu. Tento úkol nám zadali sami hlavní hrdinové hry, doktor Franklin Finbar, Shelly Oberon, Smolder Bravestone a taky slečna Ruby Roundhousová.

Táborníci byli rozděleni do týmů, ve kterém měl každý svou jedinečnou úlohu – byl hledačem, běžcem, trakařem či skokanem. K nalezení mapy pomohlo také několik indicií ukrytých různě po táboře, týmy pak musely dopravit mapku do bezpečí. Po úspěšném splnění úkolu jsme se odpoledne zchladili v bazéně a v podvečer skákali přes lano, hráli odbíjenou a jiné hry a neustále jsme se vyptávali, zda bude večer diskotéka… a byla!

Těšíme se na zítra, máme slíbené další hry a doufáme, že brzy najdeme ono vzácné jaguáří oko. Držte nám palce!