Celý článek

0. turnus - již tradiční turnus pro nejmenší táborníky, věk od 4 do 12 let

0. turnus - týdenní tábor pro nejmenší, na tento turnus jezdí děti již od 4 let (podmínkou je samostatnost), tento turnus je vhodný pro děti od 4 do 12 let (starší děti není možno na tento turnus přihlásit). Hry a celkové pojetí tábora je na tomto turnuse uzpůsobeno tak, abychom dětem nahradili po celý týden rodiče. V oddíle je maximálně deset dětí o které se starají naši nejzkušenější vedoucí. Díky malému počtu účastníků se všechny hry odehrávají společně a díky tomu má tábor rodinný charakter. Počet dětí je omezen na 40 (4 oddíly). Cena poukazu - 3 850 Kč

V letošním roce opět plánujeme ŽIVÉ přenosy z hlavního táborového dění na FACEBOOKu, i Vy tak budete s námi, díky přímému přenosu prožívat naše dobrodružství.

 

kompletní fotogalerie z roku 2014

kompletní fotogalerie z roku 2015

kompletní fotogalerie z roku 2016

kompletní fotogalerie z roku 2017

kompletní fotogalerie z roku 2018

Letní dětský tábor v Eši u Pacova s více jak 50letou tradicí
. Ubytováním ve vytápěných chatách, sociálním zařízením, kulturním sálem (hojně využívaným při nepřízni počasí), kuchyní a jídelnou a samostatnou ozdravovnou. V areálu se nachází 16 000m2 travnaté udržované plochy, fotbalová a volejbalové hřiště, zpevněná betonová plocha. Koupání v horkých dnech se nachází od roku 2014 přímo v areálu tábora, nový bazén o rozměrech 4 x 9 m od firmy ALBIXON. Bazén s moderní solnou čističkou je napuštěn slanou vodou. Pro větší děti, které si chtějí pořádně zaplavat je cca 30 minut chůze možnost koupání v nově zrekonstruovaném nádherném přírodním koupališti Pošná nebo Pacov.

Tábor je umístěn na Vysočině u obce Eš v malebné krajině a obklopen bohatými lesy, dost daleko od ruchů civilizace. Odjezdy autobusy z Prahy a Kladna.


Celotáborová hra:

Celotáborová hra pro rok 2018 je velkým tajemstvím, ale už nyní Vám mohu slíbit, že se můžeme opět těšit na mnoho dobrodružství, která prožijeme společně dospělý i děti. Nastíním jen, že hra bude inspirována velmi známí českým seriálem.

Máme pro Vás připraveno plno denních i nočních dobrodružství a hlavně plno nezapomenutelných zážitků. 

O děti se starají ty nejzkušenější oddíloví vedoucí s věkovým průměrem 34 let, strava je 6x denně, zajištěn je pravidelný pitný režim a zdravotnický dozor!!!

Jak je zajištěna funkčnost tábora??

 1) Zdravotnický dozor

zdravotnický personál se skládá z jednoho lékaře a jedné zdravotní sestry, nebo dvou zdravotních sester. Zdravotní dozor je na táboře po celých 24 hodin. Má k tomu určené prostory (marodku), kde jsou pokoje pro nemocné děti, ošetřovnu s nutným zdravotnickým vybavením a táborového řidiče, který je 24 hodin připraven na cestu do nedaleké nemocnice v Pelhřimově či Táboře. Na ošetřovně se vedou veškeré zdravotní záznamy (kousnutí klíštěte, úraz, zpráva z nemocnice), které se po ukončení turnusu samozřejmě odevzdávají rodičům. Díky zákonu a platbám u lekáře, byl vytvořen fond ze kterého budou hrazeny veškeré poplatky, naší společností (Ešská sportovní s.r.o.).

 2) Kuchyň a jídelna

letní tábor v Eši u Pacova je vybaven vlastní kuchyní, která je pravidelně kontrolována okresní hygienickou stanicí v Pelhřimově. O stravu jež je zajištěna 6x denně (2x denně teplá strava) se stará osvědčený personál vedený zkušenými hlavními kuchařkami s letitou praxí. Jídelna pojme najednou 60 strávníků.

 3) Ubytování dětí

děti jsou ubytovány v chatách ve kterých jsou čtyři pokoje a jeden pokoj pro dva vedoucí. To znamená jediné, děti nespí samy a jsou 24 hodin pod dozorem dospělé osoby. V chatách je možnost zatopit a tím usušit případné mokré oblečení při nepřízni počasí.

 4) Sociální zařízení

sociální zařízení je dvoupatrové a jsou odděleni zvlášť chlapci a dívky. Zařízení prošlo v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Dívky mají samostatné sprchovací boxy. O stále stejnou teplotu vody se stará elektronický směšovač. Rekonstrukce se týkala veškerých vodo a elektroinstalačních rozvodů.

 5) V letošním roce je upraven systém přihlášek. Nyní můžete najednou přihlásit všechny své děti (sourozence) a následně je zaplatit pod jedním variabilním symbolem. Zároveň automaticky dostanete na každého ze sourozenců slevu ve výši 300 Kč.

Další novinkou je sleva za vlastní dopravu ve výši 400 Kč to je částka na kterou vychází místo v autobuse.

Připravujeme i v letošním roce památeční tričko Vy tak máte možnost zvolit si v jaké velikosti jej chcete.

Součástí poukazu je pojištění od ALIANZ pojišťovny. Pojištění zahrnuje: (úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu a pojištění ztráty zavazadel), spoluúčást při způsobené škodě je v min. výši 5 000Kč.