Celý článek

2.turnus 2018 - den šestý

Červenec, slunce, les s vůní jehličí a smích a hlahol spousty spokojených dětí – může být něco krásnějšího? V této atmosféře probíhal další den v Eši. Dopoledne se tři naše oddíly vydaly do města Pacov na nákupy nějakých dobrot a suvenýrů, nejmenší holky a kluci stavěli z lega a hráli vybíjenou, další pak využili chladivý bazén k osvěžení. Po obědě proběhla další velká mafiánská soutěž, opět u bazénu – úkolem bylo pistolkou nastříkat co nejvíce vody do kýble. Správný mafián totiž střílet musí umět, že. Jak se všem dařilo se můžete mrknout v sekci „videa“.

Na večerním nástupu se naučíme, jak otvírat trezor – na konci hry se totiž budeme muset vloupat do trezoru s pokladem. Velký Jim nám ukáže, jak na to, my budeme během dalších dní trénovat. Než se však k trezoru dostaneme, musíme ještě splnit několik dílčích úkolů.

Zítra nás čeká den samostatnosti, držte nám palce, ať to zvládneme. Sice si nebudeme vařit sami, jak tomu každý rok bývá (nesmíme kvůli suchu rozdělat v přírodě oheň), oběd nám místo toho doveze sám šéf se svou chotí, ale přesto musíme být celý den v přírodě a nespoléhat se na pohodlí tábora. Měli bychom tedy strávit celý den v okolí základny, pokud počasí dovolí.

Jooo – dnešní véča byla mooooc dobrá – buchtičky s krémem, ňam. Mrkněte v galerii fotek. Závidíte, že? Máme se tu zkrátka fajn. Zdravíme rodiče, tety, babičky, kamarády, zkrátka všechny dobré lidi.