Celý článek

0. turnus - týdenní turnus pro nejmenší - poslední 2 volná místa!!!

Letní tábor pro děti -  0. turnus 28.6 - 5.7. 2014  NEVÁHEJTE poslední 2 volná místa!!!!!!

0. turnus - týdenní tábor pro nejmenší, na tento turnus jezdí děti již od 4 let (podmínkou je samostatnost), tento turnus je vhodný pro děti od 5 do 12 let. Hry a celkové pojetí tábora je na tomto turnuse uzpůsobeno tak, abychom dětem nahradili po celý týden rodiče. V oddíle je maximálně deset dětí o které se starají naši nejzkušenější vedoucí. Díky malému počtu účastníků se všechny hry odehrávají společně a díky tomu má tábor rodinný charakter. Počet dětí je omezen na 40 (4 oddíly). Pro velký zájem o tento turnus vyžadujeme platbu do deseti dnů od odeslání přihlášky!  Cena poukazu - 2 900 Kč

kompletní fotogalerie z roka 2013

Letní dětský tábor v Eši u Pacova s více jak 50letou tradicí
. Ubytováním ve vytápěných chatách, sociálním zařízením, kulturním sálem (hojně využívaným při nepřízni počasí), kuchyní a jídelnou a samostatnou ozdravovnou. V areálu se nachází 16 000m2 travnaté udržované plochy, fotbalová a volejbalové hřiště, zpevněná betonová plocha. Koupání v horkých dnech se nachází od roku 2014 přímo v areálu tábora, nyní budujeme nový bazén o rozměrech 4 x 9 m od firmy ALBIXON. Bazén s moderní čističkou bude napuštěn slanou vodou. Pro větší děti, které si chtějí pořádně zaplavat je cca 30 minut chůze možnost koupání v nově zrekonstruovaném nádherném přírodním koupališti Pošná nebo Pacov.

Tábor je umístěn na Vysočině u obce v malebné krajině a obklopen bohatými lesy, dost daleko od ruchů civilizace. Odjezdy autobusy z Prahy a Kladna.

Celotáborová hra:

Tématem celotáborové hry pro rok 2014 je inspirována seriálem "Star Trek". Vaše děti procestují galaxií jako kadeti hvězdné flotily pod vedením kapitánů James T. Kirka, Jean-Luc Picarda nebo Kathryn Janeway.

Budeme se účastnit dobrodružství s hrdiny jako byli James T. Kirka, Jean-Luc Picarda nebo Kathryn Janeway a mnoha dalšími. Máme pro Vás připraveno plno denních i nočních dobrodružství a hlavně plno nezapomenutelných zážitků.

 

        

 

  O děti se starají zkušení oddílový vedoucí, strava je 6x denně, zajištěn je pravidelný pitný režim a zdravotnický dozor!!!

Jak je zajištěna funkčnost tábora??

 1) Zdravotnický dozor

zdravotnický personál se skládá z jednoho lékaře a jedné zdravotní sestry, nebo dvou zdravotních sester. Zdravotní dozor je na táboře po celých 24 hodin. Má k tomu určené prostory (marodku), kde jsou pokoje pro nemocné děti, ošetřovnu s nutným zdravotnickým vybavením a táborového řidiče, který je 24 hodin připraven na cestu do nedaleké nemocnice v Pelhřimově či Táboře. Na ošetřovně se vedou veškeré zdravotní záznamy (kousnutí klíštěte, úraz, zpráva z nemocnice), které se po ukončení turnusu samozřejmě odevzdávají rodičům. Díky zákonu a platbám u lekáře, byl vytvořen fond ze kterého budou hrazeny veškeré poplatky, naší společností (Ešská sportovní s.r.o.).

 2) Kuchyň a jídelna

letní tábor v Eši u Pacova je vybaven vlastní kuchyní, která je pravidelně kontrolována okresní hygienickou stanicí v Pelhřimově. O stravu jež je zajištěna 6x denně (2x denně teplá strava) se stará osvědčený personál vedený zkušenými hlavními kuchařkami s letitou praxí. Jídelna pojme najednou 60 strávníků.

 3) Ubytování dětí

děti jsou ubytovány v chatách ve kterých jsou čtyři pokoje a jeden pokoj pro dva vedoucí. To znamená jediné, děti nespí sami a jsou 24 hodin pod dozorem dospělé osoby. V chatách je možnost zatopit a tím usušit případné mokré oblečení při nepřízni počasí.

 4) Sociální zařízení

sociální zařízení je dvoupatrové a jsou odděleni zvlášť chlapci a dívky. Zařízení prošlo v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Dívky mají samostatné sprchovací boxy. O stále stejnou teplotu vody se stará elektronický směšovač. Rekonstrukce se týkala veškerých vodo a elektroinstalačních rozvodů.

 5) V letošním roce je upraven systém přihlášek. Nyní můžete najednou přihlásit všechny své děti (sourozence) a následně je zaplatit pod jedním variabilním symbolem. Zároveň automaticky dostanete na každého ze sourozenců slevu ve výši 200 Kč.

Další novinkou je sleva za vlastní dopravu a to opět ve výši 200 Kč to je částka na kterou vychází místo v autobuse.

Připravujeme i v letošním roce památeční tričko v ceně 100 Kč (náklady na tričko a výrobu potisků) a Vy tak máte možnost zvolit si zdali tričko a v jaké velikosti chcete  či nikoliv.

Poslední novinkou je možnost volby pojištění. Pojištění zahrnuje: (úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu a pojištění ztráty zavazadel) Pojištění poskytuje pojišťovna Alianz a cena je 8 Kč za den pobytu. Opět můžete v online příhlášce zvolit zdali chcete či nikoliv. Ostatní již zařídíme společně s pojišťovnou.