Celý článek

2. turnus 2021 – den sedmý

Pro naše filmaře a herce jsme dnes připravili pár sportovních a zábavných her na hříšti a musíme říct, že výkony to byly opravdu krásné, zejména střelba ze vzduchovky a skok z místa. Nikdo se také nebál prozkoumat, co se skrývá ve velkých nádobách s neznámým obsahem a spousta pokusů o hod tenisákem také dopadla na výbornou… zkrátka máme tu opravdové odvážlivce a sportovce. Za svou snahu dostali samozřejmě cenné body a mohou tak zdárně pokračovat v natáčení. Za peníze si totiž pronajímají kameru, červený koberec, stoly, židle a jiné rekvizity či sál k natáčení.

Na večerním nástupu nám naši milí vedoucí ukázali, jak vypadá takový nepovedený film. Svatba upírů v podání herců Žanety a Fandy byla opravdovým fiaskem smile museli jsme opakovat několikrát jeden záběr. Herci si stěžovali, že jsou hladoví, pak zapomněli text, rekvizity a nakonec selhal zvukař a pak vlastně i sám pan režisér. Pobavené publikum se pak účastnilo filmové svatební párty.

Zítra očekáváme déšť, připravujeme tedy hry v klubovně a filmové týmy nacvičí zase své vtipné scénky. Zdravíme rodiče, sourozence, babičky, dědečky, tetičky, strýčky a všechny domácí mazlíčky.

Vaše Hollywood Stars