Celý článek

2. turnus 2021 – den šestý

Hned po probuzení jsme se z novin dozvěděli, že někteří členové filmových štábů kolaborují a vzájemně se informují o průběhu natáčení svých filmů. To je ale bulvár! Pátrali jsme, co je na tom pravdy. Naštěstí se ukázalo, že se jedná pouze o fake news, čili lživé či neověřené informace. Nicméně – je pravda, že pár romantických procházek v táboře proběhlo, láska je láska (bez ohledu na tým) smile

Noviny také otiskly fotografii, na které údajně jejich autor zachytil dopadení tajemného muže, který chce zničit filmový průmysl. Bohužel, pravdivost tohoto článku byla též vyvrácena. Sám tajemný muž nám vzkázal, že rozhodně pokračuje ve svém plánu a nikdo ho dosud nezastavil… tak tedy ano, pokračujeme dále, pracujeme na našich filmech, zkoušíme, sportujeme, abychom měli kondici na kaskadérské kousky, a učíme se texty.

Nádherné počasí nás vylákalo k bazénu a dalším hrám - dnes to byla štafeta v plavání s žížalkami na různé způsoby. Před večeří jsme zvládli ještě krátkou stezku táborem se stanovišti a úkoly a nasbírali jsme dnes přes dva tisíce bodů pro každý tým. Vše jde dle plánu a máme z toho radost. Zítra přijdeme s dalšími novinkami.

Z prosluněné Eše vás zdraví

Hollywood Stars