Celý článek

2. turnus 2021 – den pátý

Kotlík, brambory, buřty, chléb a pár dalších nezbytností a šlo se. Dnešek byl pro nás velkým dnem  - dnem samostatnosti. Sami jsme pod dohledem vedoucích a praktikantů připravili buřtguláš a opekli si buřtíky na ohni. Sbírali jsme poctivě klacky a klestí, aby se vše správně vařilo a my si mohli pochutnat.

Den nám pěkně utekl, v lese jsme stavěli domečky pro skřítky, hráli hry a také plnili úkoly – najít a donést do tábora list jahodníku, borovicovou šišku, kůru břízy, list jeřabiny a další přírodniny. Také jsme měli za úkol vyrobit z darů lesa nějakou pěknou rekvizitu pro naše filmy – na to prý ani nebylo moc času, takže s tímto úkolem pokračujeme ještě zítra.

V čase oběda nás na lesním tábořišti také navštívili kuchaři a kuchařky z naší táborové kuchyně, takže jsme si prohodili role – oběd jsme připravili pro ně my smile prý jim gulášek moooc chutnal. Před večeří jsme se vrátili na základnu a ještě zbyl čas na pár her v táboře.

Zítra nás dle předpovědi čeká opět horký den, plánujeme hry u bazénu a doufáme, že se zase neozve ten temný hlas, temná síla, která nám chce zničit všechny filmy světa. Pokud ano, čeká nás zase určitě nějaký úkol…

Zdraví vás kuchaříčci z Hollywoodu