Celý článek

1. 2. 3. turnus - 14-ti denní tábor

1. 2. 3. turnus - 14-ti denní tábor, tyto turnusy jsou vhodné pro děti od 6 do 16 let. V oddíle je maximálně dvanáct dětí o které se starají naši nejzkušenější vedoucí. Počet dětí je na těchto turnusech 144 (12 oddílů). Cena poukazu - 5 850 Kč

V letošním roce opět plánujeme ŽIVÉ přenosy z hlavního táborového dění na FACEBOOKu, i Vy tak budete s námi, díky přímému přenosu prožívat naše dobrodružství.

Celotáborová hra:

Téma celotáborové hry pro rok 2020 je překvapením, nyní Vám jen můžeme sdělit, že každý z turnusů bude mít téma naprosto odlišné, zvýšíme tím pestrost a dáme jednotlivým hlavním vedoucím volné pole působnosti při přípravě příběhu a her.

Máme pro Vás připraveno mnoho denních i nočních dobrodružství a hlavně plno nezapomenutelných zážitků. 

O děti se starají ty nejzkušenější oddíloví vedoucí s věkovým průměrem 30 let, strava je 6x denně, zajištěn je pravidelný pitný režim a zdravotnický dozor!!!

 

kompletní fotogalerie z roku 2014   CTH - Star TREK

kompletní fotogalerie z roku 2015   CTH - Říše pohádek

kompletní fotogalerie z roku 2016   CTH - Indiáni a divoký západ

kompletní fotogalerie z roku 2017   CTH - Svět fantasie

kompletní fotogalerie z roku 2018 

Letní dětský tábor v Eši u Pacova s více jak 50letou tradicí. Ubytováním ve vytápěných chatách, sociálním zařízením, kulturním sálem (hojně využívaným při nepřízni počasí), kuchyní a jídelnou a samostatnou ozdravovnou. V areálu se nachází 16 000m2 travnaté udržované plochy, fotbalová a volejbalové hřiště, zpevněná betonová plocha. Koupání v horkých dnech se nachází od roku 2014 přímo v areálu tábora, nový bazén o rozměrech 4 x 9 m od firmy ALBIXON. Bazén s moderní solnou čističkou je napuštěn slanou vodou. Pro větší děti, které si chtějí pořádně zaplavat je cca 30 minut chůze možnost koupání v nově zrekonstruovaném nádherném přírodním koupališti Pošná nebo Pacov.

Tábor je umístěn na Vysočině u obce Eš v malebné krajině a obklopen bohatými lesy, dost daleko od ruchů civilizace. Odjezdy autobusy z Prahy a Kladna.
Jak je zajištěna funkčnost tábora??

 1) Zdravotnický dozor

zdravotnický personál se skládá z jednoho lékaře a jedné zdravotní sestry, nebo dvou zdravotních sester. Zdravotní dozor je na táboře po celých 24 hodin. Má k tomu určené prostory (marodku), kde jsou pokoje pro nemocné děti, ošetřovnu s nutným zdravotnickým vybavením a táborového řidiče, který je 24 hodin připraven na cestu do nedaleké nemocnice v Pelhřimově či Táboře. Na ošetřovně se vedou veškeré zdravotní záznamy (kousnutí klíštěte, úraz, zpráva z nemocnice), které se po ukončení turnusu samozřejmě odevzdávají rodičům. Díky zákonu a platbám u lekáře, byl vytvořen fond ze kterého budou hrazeny veškeré poplatky, naší společností (Ešská sportovní s.r.o.).

 2) Kuchyň a jídelna

letní tábor v Eši u Pacova je vybaven vlastní kuchyní, která je pravidelně kontrolována okresní hygienickou stanicí v Pelhřimově. O stravu jež je zajištěna 6x denně (2x denně teplá strava) se stará osvědčený personál vedený zkušenými hlavními kuchařkami s letitou praxí. Jídelna pojme najednou 60 strávníků.

 3) Ubytování dětí

děti jsou ubytovány v chatách ve kterých jsou čtyři pokoje a jeden pokoj pro dva vedoucí. To znamená jediné, děti nespí samy a jsou 24 hodin pod dozorem dospělé osoby. V chatách je možnost zatopit a tím usušit případné mokré oblečení při nepřízni počasí.

 4) Sociální zařízení

sociální zařízení je dvoupatrové a jsou odděleni zvlášť chlapci a dívky. Zařízení prošlo v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Dívky mají samostatné sprchovací boxy. O stále stejnou teplotu vody se stará elektronický směšovač. Rekonstrukce se týkala veškerých vodo a elektroinstalačních rozvodů.

 5) V letošním roce je upraven systém přihlášek. Nyní můžete najednou přihlásit všechny své děti (sourozence) a následně je zaplatit pod jedním variabilním symbolem. Zároveň automaticky dostanete na každého ze sourozenců slevu ve výši 300 Kč.


Připravujeme i v letošním roce památeční tričko Vy tak máte možnost zvolit si v jaké velikosti jej chcete.