Celý článek

Mironet IT tábor v Eši u Pacova 2017

 

Mironet IT. tábor, již pátý ročník jedinečného turnusu speciálně zaměřeného na  IT vzdělání, sportovní a herní klání v termínu od 19.8 - 26.8. 2017, jedná se o 8 dní za cenu 4 600 Kč. Počet účastníků je omezen na 18 dětí. Podmínkou pro přihlášení je věk od 12 - 17 let, Odjezd autobusem z Prahy a Kladna.

 

Turnaje se budou pořádat ve tříčlenných skupinách a soupeřit budou skupiny systémem každý s každým. Vybrali jsme skvělé klasiky, které dodnes nebyli svou hratelností překonány. Zvolené hry jsou vhodné pro děti ve věku od 12 let dle hodnocení PEGI 12+. Body za vítězství v jednotlivých kláních, herních, sportovních a znalostních se budou sčítat a v pátek 25.8 bude vyhlášena nejlepší skupina a nejlepší jednotlivec, kteří budou odměněni hodnotnou IT cenou. 

 

Děti se naučí základy IT jako příklad uvádíme - konfigurace sítě LAN, nastavení a zprovoznění WIFI (AP, AP - Router, AP - Klient), konfigurace OS, Win 10 na PC, instalace ovladačů pro HW. Seznámíme se jak funguje jednotlivý HW počítače. A plno dalších IT potřebných znalostí.

 

odkaz na fotogalerii z roku 2013

odkaz na fotogalerii z roku 2014

odkaz na fotogalerii z roku 2015

odkaz na fotogalerii z roku 2016

 

 

Partneři projektu:

Mironet CZ a.s.   -    České počítače Lynx, Asus, Microsoft, Brother, AOC, PHILIPS Displays, TP-LINK, EPSON