Celý článek

Eš u Pacova 2015 - CTH Říše pohádek. NOVINKA - objednávejte dárkový poukaz k vánocům.

Ještě to není ani měsíc co skončil tábor a naplno se již vše připravuje na sezonu 2015, zde je pár novinek na které se můžete těšit.

Jelikož spolupráce s pojišťovnou ALIANZ v letošním roce dopadla na výtečnou a všechny úrazy byly bez zbytečných průtahů pojištovnou plněny, dohodli jsme se na širší spolupráci a nyní je již pojištění součástí poukazu, pojištěny jsou tak nyní všechny děti automaticky odesláním přihlášky. Další novinkou je rozšíření nástupních míst, nyní nově jezdíme z dalších měst, těšit se tak mohou děti z Brna, Jihlavy, Pelhřimova, Benešova a samozřejmě z jejich okolí. Dále platí i osobní doprava se slevou a také sleva pro sourozence, opět ve výši 200 Kč za dítě.

Tématem celotáborové hry 2015 bude "říše pohádek" a již běží přípravy a plány her na jednotlivé turnusy, opět bude mít každý turnus hru trochu jinak pojatou, docílíme tím rozmanitosti a děti sledující na webu předchozí turnusy, nebudou vědět co je přesně čeká.

Mironet IT tábor v Eši u Pacova 2015 je již plně zajištěn. Z této akce se stala již tradice a po letošním opět velmi úspěšném průběhu, bylo okamžitě domluveno s partnery jeho pokračování.

Na žádosti rodičů, abychom spustili přihlášky na tábor na podzim tohoto roku, již nyní probíhají úpravy webu tak, abychom mohli přihlášky od půlky října rozjet. Nově bude v přihlášce možnost objednat si zaslání dárkového poukazu a tak budete mít pro své děti například pěkný dárek k vánocům nebo narozeninám.

Jelikož jsme rozšířili dopravu i z dalších měst, ale kapacita tábora je stále stejná, předpokládáme rychlejší zaplnění jednotlivých turnusů. Jsme tedy nuceni mít rezervovaná místa podchycená a tak je nutná platba do 14 dní od podání přihlášky. Platba se dá dohodnout i v několika splátkách o to postačí zažádat na emailu info@esupacova.cz a poté do 14 dní pod variabilním symbolem uhradit zálohu a doplatek pod stejným VS dle dohody s námi. 

Termíny turnusů se nám trochu mění jelikož prázdniny začínají ve středu 1.7.2015 lehce se nám všechny turnusy posunují a IT tábor končí až poslední víkend prázdnin.

V poslední době na tábory opět začínají přispívat zaměstnavatelé a hlavně pojišťovny, zjistěte si zdali nemáte možnost tyto výhody čerpat a vyžijte jej, potvrzení vystavíme na Vaší žádost a odešleme mailem nebo poštou.

 

Zde jsou termíny a platné ceny pro rok 2015

 

 0. turnus - 4.7. - 11.7.2015   - cena 3 250 Kč

 1. turnus - 11.7. - 25.7.2015 - cena 4 950 Kč

 2. turnus - 25.7. - 8.8.2015   - cena 4 950 Kč

 3. turnus - 8.8. - 22.8.2015   - cena 4 950 Kč

 4. turnus - Mironet IT tábor - 22.8. - 29.8.2015 - cena 4 500 Kč

 

ceny jsou včetně dopravy do tabora a zpět, pojištění, 6x denně strava a DPH.

 

V roce 2015 se na Vás těší osvědčené týmy všech turnusů.